דיור מוגן טירת ראשונים

אצלנו בדיור המוגן "טירת ראשונים" תמצאו את המענה לכל המישאלות שלכם לגיל הזהב.

העתיד, ביחוד בגיל השלישי, לוט בערפל, אינו כה ברור. העניינים הרפואיים, הביטחון האישי, הפן החברתי או הבדידות לעיתים מטרידים, ומעוררים מחשבות, מה יהיה, מה טומן בחובו העתיד וכיצד נתכונן לקראתו. איך נוכל למקסם ולהנות, מעכשיו ואילך, מכל רגע ורגע.

אנחנו, אנשי הצוות של "טירת ראשונים" מורגלים במישאלות אלו ואנו מתאימים לכם מקום נבחר לשהות שלכם אצלנו. לא רק לשמור על הקיים, אלא לשפר את איכות החיים, להיות במקום מוגן ועוטף. להרגיש ביטחון, ביטחון אישי, ביטחון רפואי, ביטחון חברתי.

מקום מוגן: אין כניסה חופשית, כל נכנס / אורח חייב להזדהות והדייר צריך לאשר את כניסתו למתחם הציבורי והפרטי. כל המרחב הציבורי מרושת במצלמות לביטחונכם האישי. מערכת אינטרקום ולחצן מצוקה הממוקמים בכול החדרים, ובמרחב הציבורי מאפשרים ליצירת קשר מיידי ומענה עם אנשי הביטחון.

ביטחון חברתי: שפע של חוגים ופעילויות חברתיות במשך כל שעות היום. הפעילות מאפשרת להנות, ליצור קשרים חברתיים או להעמיק קשרים קיימים, כל שנותר לכם להתאים את הפעילות לאופי ולחשקים שלכם. המיקום של טירת ראשונים בסמוך לכביש 4, מאפשר לכם להגיע בקלות לכל מקום בארץ, וכן לאורחים ולמשפחה למצוא אתכם במהירות, כך נשמר היטב הקשר המשפחתי האישי שלכם כאן בטירת ראשונים אנו כולנו משפחה, משפחה מלוכדת ונעימה.

ביטחון רפואי: מרפאה מומחית לגיל הזהב עומדת לרשותכם 24/7 תקבלו הדרכות והשגחה איך להתנהל עם מחלות כגון סוכרת, לחץ דם, קרדיולוגיה ועוד… תרופות תקבלו במקום. רק שלא נצטרך !!

אצלנו, בטירת ראשונים, תמצאו כמה סוגי חדרים, לבטח תמצאו את החדר שיענה על כל הצרכים שלכם. לפניכם 2 אפשרויות מומלצות לאירגון החדר, כמובן שתתנו את הטעם האישי שלכם באירגון החדר…

הנה כמה דוגמאות לעיצוב החדר, ומאתנו תקבלו המלצות מהנסיון שלנו.

פנו עוד היום למשה , קיבעו תור לסיור ב"טירת ראשונים". התקבלתם? הרווחתם !!

משה זוארץ 03-9482226

ברוך בואכם לטירת ראשונים, דיור מוגן במרכז - ראשון לציון

מבט ממרפסת החדר

עוד דייר מרוצה!!

המקום שלנו מלא בתוכן ועניין. מה שנותר למטופל, לבחור לעצמו את את תחום העניין שלו.

טירת ראשונים – פינת ישיבה טובלת בירוק

המקום שלנו מלא בתוכן ועניין. מה שנותר למטופל, לבחור לעצמו את את תחום העניין שלו.

טירת ראשונים

טירת ראשונים –  דיור מוגן בראשון לציון.

מבט פנימה

המתחם הציבורי בטירת ראשונים

פינות ישיבה

פינת מפגש לדיירים ולאירוח

דיור מוגן טירת ראשונים - דירה לדוגמה

הדיירים מקבלים דירה מאובזרת היטב, אך כל דייר נותן את העיצוב האישי שלו.

דירה לדוגמה – פינת ישיבה

דירה לדוגמה – הסלון...

עיצוב אישי בדיור מוגן טירת ראשונים

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים