הנה כך מתנהלים חיינו, היכנסו לסרטון!

דבר המנכ"ל מר משה טולדו

"אמינות, אהבה, סובלנות וסבלנות, מקצועיות ותודעת שירות ברמה גבוהה. איכות החיים ואושרו של המטופל הוא הקו המנחה בבית האבות ובדיור המוגן. המדיניות המוצהרת שלנו היא לאפשר לדיירים להמשיך את חייהם בכל מצב בריאותי תוך כדי שימת דגש מיוחד על היחס והטיפול אישי, שמירה על איכות ומקצועיות וקשר בלתי פוסק עם הדייר ובני המשפחה."

שלכם בכל עת,
משה טולדו
מנכ"ל 

03-9482222
Bulgari@012.net.il

תעודת זכיה ב 5 כוכבים! בתואר מטעם המועצה לישראל יפה

בית האבות ודיור מוגן טירת ראשונים, הינו עמותה ציבורית הפועלת שלא למטרות עשיית רווח.

הקמנו בית מכובד ומרשים לאוכלוסייה המתבגרת של עולי בולגריה אך כיום אנו מקבלים את כלל האוכלוסייה. כולל הפניות של כל קופות החולים, משרד הביטחון וכן משרדי הבריאות והרווחה.
אנו ממוקמים בראשון לציון רח' האם 8, מרכז הארץ, מחלף ראשונים 'דקה' בנסיעה מכביש 4.

הקמנו קומפלקס מרשים וגדול בו נקבל אתכם באהבה בכל גיל. לנו קומפלקס לגיל הזהב לעצמאיים, בתי אבות לזקוקים לתמיכה, לדיירים תשושים ומחלקות סיעודיות ומחלקות לסיעודיים מורכבים.
לנו אישורים ורשיונות מטעם משרד הבריאות, משרד הפנים, משרד הרווחה.

בית האבות נושא תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי תו תקן iso 9001:2008 ומכון התקנים הבין- לאומי המדבר על איכויות הטיפול בתחום שירותי בריאות, סיעוד, תרבות ורווחה לקשישים. האישור נתקבל לאחר בקרה מקיפה מטעם מכון התקנים הישראלי. בדו"ח הביקורת של מכון התקנים נכתב וצוין: "יש לציין לשבח את רמת האיכות שבאה לידי ביטוי בתחומי הטיפול הרפואי והסעודי". "ראוי לציין לשבח ניהול תיק רפואי של החולה במערכת מידע ממוחשבת".

לפגישת היכרות התקשרו עכשיו לשי אהד ברמן 03-9482226

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים